3.51 (157)9 Responses to 3.51 (157)

 1. Anonim pisze:

  Nie daj się Kas! Beata nie ma prawa żądać wyjaśnień tej sytuacji. Niech nie myśli, że tylko ona może być bi (nawet jeśli tylko wyglądasz na bi).

 2. La Ma pisze:

  Skoro weselicho to spodziewam się szwadronu weselnianego czyt. Josepha i Remiego najpóźniej w następnym kadrze

  • Anonim pisze:

   Yyy… z jakiego powodu Beata miałaby zapraszać na swój fejkowy ślub Remiego i Josepha? Znają się tylko z widzenia, obaj nie tknęli by jej kijem, a ten jej „wybranek” skrzętnie ukrywa przed rodziną swój związek z gejostwem (więc oficjalnie nie zna nikogo z napalonego kojota).
   Raczej możemy się spodziewać szwadronu krewnych i znajomych przyszłej teściowej.

   • Wix pisze:

    Myślę, że chodzi o to, że mają się pojawić nie na ślubie tylko jako ekipa ogarniająca Kas przed kolejnym weselem. Prawdopodobnie Joseph powinien zabrać teraz Andrzeja do siebie, ale zobaczymy jak tozwinie się akcja. 🙂

    • Anonim pisze:

     Z tonu Beaty wnioskuję, że nie ma czasu na jakieś specjalne szykowanie. W kolejnym kadrze raczej spodziewam się wrzasku: „CAŁA RODZINA JEST JUŻ W URZĘDZIE STANU CYWILNEGO! MUDL SIĘ, ŻEBYM DAŁA CI 5 MINUT NA WŁOŻENIE PIERWSZEJ KIECKI, KTÓRĄ WYCIĄGNIESZ Z SZAFY!!!”

 3. Marchewa pisze:

  Panna młoda w dżinsach z przedarciami na kolanach, świadkowa w pidżamie… Ślub marzeń!

 4. Anonim pisze:

  Ciekawi mnie jak to działa że przez noc Andrzej tak zarósł, chyba że Kas pogrążyła się w swojej depresji tak, że przespała kilkanaście dni.

  • Slimak pisze:

   Tak, to ma być upływ bliżej nieokreślonej ilości dni, poza tym będzie podkreślone, że dla Andrzeja czas poszedł nieco inaczej :O

   • Marchewa pisze:

    A nie było powiedziane, że ślub Beaty jest w sobotę, za dwa dni? Pierwszy dzień (czwartek) był wyprawą do Mikołaja, drugi (piątek) to powrót i słuchanie o przygodach Betona, więc powinna minąć tylko noc.